• Jsme tu pro vás

    v Olomouci a okolí

Zavolejte nám

603 945 996

Nabízíme jak foukanou izolaci, tak komletní skladbu podhledů vč. montáže sádrokartonových konstrukcí

Co je to foukaná izolace?

Foukaná izolace je alternativou „klasického“ a známého způsobu izolování. Většina klasických izolantů je v pásech nebo v deskách, kde se do mezery nebo krovů izolace vloží. Foukaná izolace je stejný materiál avšak s rozdílem v konzistenci. Materiál je už ve výrobě uzpůsoben k aplikaci foukáním.

Foukání izolace je oblíbené pro svou dostupnost a vysokou efektivitu. Aplikace foukané izolace v RD 100-150m2 je hotova během jednoho dne. Práce je možné provádět za jakéhokoliv počasí a teploty.

Samotná realizace probíhá tak, že po předchozí návštěvě a odsouhlasené celkové ceně za dílo přijedeme v dohodnutém termínu. S sebou si přivezeme stroj i s materiálem. V ideálním případě zákazník zajistí jednu elektrickou zásuvku 230V s jištěním 16A (zásuvka, která zvládá větší zatížení jako například bojler, pračku, apod.).

Zpravidla se u zakázky pohybují 2 pracovníci, kdy jeden obsluhuje a plní stroj. Druhý pracovník je na místě aplikace a fouká izolant. Po dokončení prací se prostor zkontroluje a předá investorovi. V případě dodávky včetně SDK podhledů se izolant fouká po dokončení nebo v průběhu podhledů.

Druhy izolantů

Celulóza (např. Climatizer Plus, Isocell) - Jde o nejrozšířenější izolant v poměru cena vs. vlastnosti

Skelná izolace - Dražší varianta než celulóza. Horší akustické vlastnosti (menší objemová hmotnost) a v letních měsících teplo prostoupí do interiéru rychleji než celulózou.

Čedičová (kamenná) izolace - Dražší varianta než skelná izolace. Vyšší obj. hmotnost, takže lepší akustické vlastnosti než skelná izolace. Vhodnější u požadavku na vyšší požární odolnost

Dřevovláknitá izolace - Nejdražší z přírodních izolantů. Izolant se převážně používá u čistě ekologických staveb.

Polystyrenová izolace - Vhodná do vlhkých prostor. Primárně u spodní stavby. Použití v případě vyplnění většího objemu prostoru při minimální možné váze.

Naše služby

Foukaná izolace

Naší hlavní činností jsou suché stavby – montáže sádrokartonových konstrukcí (SDK) a díky stroji Tajfun, který umožňuje nanášet foukanou izolaci, jsme schopni zrealizovat komletní skladbu podhledů v RD. Jak SDK podhledů, tak i foukané tepelné izolace.

Proč si nás vybrat?

Naše společnost působí v oblasti suchých staveb již řadu let a za tu dobu jsme získali nespočet spokojených klientů a především neocenitelné zkušenosti a bohatou praxi. Realizovali jsme stovky zakázek a zaizolovali jsme foukanou izolací desítky objektů. Pokud hledáte profesionály za rozumnou cenu, tak jste na správném místě.

Zkušenosti

Zkušenosti

Stavíme na zkušenostech. Proto je naše práce kvalitní a naši zákazníci spokojení. Připojte se k nim i vy.

Rychlá aplikace

Rychlá aplikace

Aplikace nanášení foukané izolace je rychlá a zaizolovat objekt lze snadno během jednoho dne.

Tým profesionálů

Profesionálové

Naši zaměstnanci jsou zkušení profesionálové, kteří prošli mnoha a mnoha školeními a mají za sebou desítky zakázek.

Foukaná izolace

Foukaná izolace vyniká svou jednoduchou a rychlou aplikací, kterou lze zvládnout i během jednoho dne. Kvalita foukané izolace je přitom vysoká.

Tajfun pro foukanou izolaci

Zařízení Tajfun pro foukanou izolaci

Aplikace foukané izolace

Aplikace foukané izolace

Izolační hmota

Izolační hmota

Pokládka foukané izolace

Pokládka foukané izolace

Naši klienti

Děláme vždy maximum pro to, abychom klientům ve všech směrech vyhověli. Co o nás říkají? Zde najdete několik vybraných referencí.

Potřebujete zaizolovat RD? Jsme tu pro vás!